ПРЕМИЕР АПАРТМАНИ


ПРЕМИЕР АПАРТМАНИ

Сонувајте додека се сместувате во нашиот апартман од 42м² опремен со кралски кревет (queen bed), простор за седење и Чајна кујна – мала кујничка. Од самиот момент на влегување во Хотелот ќе го препознаете единствениот дизајн што го дефинира вашето доживување на “Влахо“. Релаксирајте се на софата со 42 инчниот ЛЕД телевизор додека уживате во забавата што ви е на дофат во вашата соба. Доколку имате работа, конектирајте се на нашиот брз интернет и сурфајте.

Големина на апартманот: 42м²

hotel Free Wi-Fi
hotel Wardrobe/Closet
hotel Flat-screen TV
hotel Dining table
hotel Refrigerator
hotel Telephone
hotel Desk
hotel Hairdryer
hotel 1 large double bed or 2 single beds, 1 sofa bed
hotel Electric kettle
hotel Private bathroom
hotel Balcony
hotel Air conditioning

ДЕЛУКС КРАЛСКИ АПАРТМАНИ


ДЕЛУКС КРАЛСКИ АПАРТМАНИ

Имајте пријатен престој во стилско и модерно уредување, специјално дизајниран простор за престој од 40м², идеален за деловен патник. Без разлика дали патувате заради бизнис или задоволство, Хотел Влахо ве пречекува во својот рајски комфор и стил.

Големина на соба: 40м²
Спална: 1 брачен кревет или 2 единечни кревети
Дневен престој: 1 софа

hotel Free Wi-Fi
hotel Wardrobe/Closet
hotel Flat-screen TV
hotel Dining table
hotel Refrigerator
hotel Telephone
hotel Desk
hotel Hairdryer
hotel 1 large double bed or 2 single beds, 1 sofa bed
hotel Electric kettle
hotel Private bathroom
hotel Balcony
hotel Air conditioning

СУПЕРИОР АПАРТМАНИ


СУПЕРИОР АПАРТМАНИ

Нашите Супериор апартмани се елегантно уредени и опремени. Ви нудат еден кралски кревет (king bed) или 2 единечни кревети со софа и работно биро со цел да ви ја обезбедат целата удобност што ви е потребна. Супериор апартманите се идеални за двојки или деловни патници.

Големина на соба: 36м²

hotel Free Wi-Fi
hotel Wardrobe/Closet
hotel Flat-screen TV
hotel Dining table
hotel Refrigerator
hotel Telephone
hotel Desk
hotel Hairdryer
hotel 1 large double bed or 2 single beds, 1 sofa bed
hotel Electric kettle
hotel Private bathroom
hotel Balcony
hotel Air conditioning

ДЕЛУКС СОБИ


ДЕЛУКС СОБИ

Доколку сакате да се чувствувате како дома додека престојувате во хотел, нашите Делукс соби се можеби најдобриот избор за вас. Луксузно опремениот простор од 20м² ќе ви ја обезбеди посакуваната удобност и уживање. Има и биро на кое можете да работите или да пиете кафе или чај, па дури и чаша вино. Може да бирате помеѓу брачен кревет и два единечни кревети. Без разлика што и да одберете, ве осигуруваме дека ќе уживате.

Големина на соба: 20м²

hotel Free Wi-Fi
hotel 1 large double bed or 2 single beds, 1 sofa bed

ЕКОНОМИ СОБИ


ЕКОНОМИ СОБИ

Економи собата ви нуди елеганција, удобност и пријатност. Без разлика дали патувате заради бизнис или задоволство, несомнено ќе уживате во престојот тука. По топлиот туш, може да се релаксирате гледајќи ТВ а потоа да имате убав сон.

Големина на соба: 14м²

hotel Free Wi-Fi
hotel Wardrobe/Closet
hotel Flat-screen TV
hotel Dining table
hotel Refrigerator
hotel Telephone
hotel Desk
hotel Hairdryer
hotel 1 large double bed or 2 single beds, 1 sofa bed
hotel Electric kettle
hotel Private bathroom
hotel Balcony
hotel Air conditioning

СТАНДАРД СОБИ


СТАНДАРД СОБИ

Стандардната соба може да ја изберете или како самостоен патник или како пар. Хотел Влахо ќе ви обезбеди незаборавен престој. Може да ја почувствувате топлата атмосфера додека работите на бирото. Уште повеќе ќе се релаксирате на добриот душек што ќе ви помогне да го опуштите вашето тело и да се подготвите за предизвиците на следниот ден.

Големина на соба: 17м²

hotel Free Wi-Fi
hotel Wardrobe/Closet
hotel Flat-screen TV
hotel Dining table
hotel Refrigerator
hotel Telephone
hotel Desk
hotel Hairdryer
hotel 1 large double bed or 2 single beds, 1 sofa bed
hotel Electric kettle
hotel Private bathroom
hotel Balcony
hotel Air conditioning

BHL рент а кар


Без разлика дали имате долга листа на возбудливи места што сакате да ги посетите или пак само сакате да бидете флексибилни за спонтани авантури, BHL рент-а-кар е идеално решение за вас, Нашиот голем асортиман на различни категории на автомобили може да ги задоволи вашите потреби за мобилност а нашиот возен парк е составен од современи возила произведени од некои од најдобрите производители на автомобили во светот!

Фитнес центар


Дали сте физички активни? Доколку сте од оние кои внимаваат на своето физичко здравје и фигура, тогаш FITNESS CLUB FIT центарот е одлично место за вас. FITNESS CLUB FIT центарот е опремен со најмодерната фитнес опрема што ќе ви помогне да изгледате онака како што посакувате. Секогаш сме тука за да ви помогнеме да останете во добра форма.

Hotel Facilities

Како да стигнете кај нас