Apartments

ПРЕМИЕР АПАРТМАНИ


ПРЕМИЕР АПАРТМАНИ

Сонувајте додека се сместувате во нашиот апартман од 42м² опремен со кралски кревет (queen bed), простор за седење и Чајна кујна – мала кујничка. Од самиот момент на влегување во Хотелот ќе го препознаете единствениот дизајн што го дефинира вашето доживување на “Влахо“. Релаксирајте се на софата со 42 инчниот ЛЕД телевизор додека уживате во забавата што ви е на дофат во вашата соба. Доколку имате работа, конектирајте се на нашиот брз интернет и сурфајте.

Големина на апартманот: 42м²

hotel Free Wi-Fi
hotel Wardrobe/Closet
hotel Flat-screen TV
hotel Dining table
hotel Refrigerator
hotel Telephone
hotel Desk
hotel Hairdryer
hotel 1 large double bed or 2 single beds, 1 sofa bed
hotel Electric kettle
hotel Private bathroom
hotel Balcony
hotel Air conditioning